1 300 000 €
3757 €/m²
Property 48890 photo 1
Property 48890 photo 2
Property 48890 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 346 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift, alarm. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 6504 €/m²
  • Kod objekta 26650
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter