Prodaja - Vila 693 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 100 000 €
3030 €/m²
Property 26805 photo 1
Property 26805 photo 2
Property 26805 photo 3
Property 26805 photo 4
Property 26805 photo 5
Property 26805 photo 6
Property 26805 photo 7
Property 26805 photo 8
Property 26805 photo 9
Property 26805 photo 10
Property 26805 photo 11
Property 26805 photo 12
Property 26805 photo 13
Property 26805 photo 14
Property 26805 photo 15
Property 26805 photo 16
  • Kod objekta 26805
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 693 m²
  • Površina placa 1135 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 693 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Kod objekta 48815
  • Kvadratura 637 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter