Prodaja - Vila 350 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
4286 €/m²
Property 33174 photo 1
Property 33174 photo 2
Property 33174 photo 3
Property 33174 photo 4
Property 33174 photo 5
Property 33174 photo 6
Property 33174 photo 7
Property 33174 photo 8
  • Kod objekta 33174
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 350 m²
  • Površina placa 2670 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 350 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Kod objekta 45609
  • Kvadratura 343 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Kod objekta 45526
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter