Prodaja - Vila 512 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 350 000 €
2637 €/m²
Property 39898 photo 1
Property 39898 photo 2
Property 39898 photo 3
Property 39898 photo 4
Property 39898 photo 5
Property 39898 photo 6
Property 39898 photo 7
  • Kod objekta 39898
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 512 m²
  • Površina placa 522 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 512 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 33231
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56075
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Kod objekta 32895
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter