Prodaja - Vila 215 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Kouklia
1 300 000 €
6047 €/m²
Property 56076 photo 1
Property 56076 photo 2
Property 56076 photo 3
Property 56076 photo 4
Property 56076 photo 5
Property 56076 photo 6
Property 56076 photo 7
Property 56076 photo 8
Property 56076 photo 9
Property 56076 photo 10
Property 56076 photo 11
Property 56076 photo 12
Property 56076 photo 13
Property 56076 photo 14
Property 56076 photo 15
Property 56076 photo 16
Property 56076 photo 17
Property 56076 photo 18
Property 56076 photo 19
Property 56076 photo 20
  • Kod objekta 56076
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 215 m²
  • Površina placa 455 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Kouklia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 215 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Kod objekta 46088
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Kod objekta 37417
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter