Prodaja - Vila 394 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 350 000 €
3426 €/m²
Property 52372 photo 1
Property 52372 photo 2
Property 52372 photo 3
Property 52372 photo 4
Property 52372 photo 5
Property 52372 photo 6
Property 52372 photo 7
  • Kod objekta 52372
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 394 m²
  • Površina placa 800 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 394 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod objekta 26804
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Kod objekta 42409
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod objekta 41307
  • Kvadratura 282 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter