Prodaja - Vila 500 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 € 1 200 000 €
2400 €/m²
Property 25093 photo 1
Property 25093 photo 2
Property 25093 photo 3
Property 25093 photo 4
Property 25093 photo 5
Property 25093 photo 6
Property 25093 photo 7
Property 25093 photo 8
Property 25093 photo 9
Property 25093 photo 10
  • Kod objekta 25093
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 732 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 500 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 48516
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter