Prodaja - Zemljište 573 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Neapoli
65 000 €
113 €/m²
Property 43110 photo 1
Property 43110 photo 2
Property 43110 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 12500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 573 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 343 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 42243
  • Kvadratura 318 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38342
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter