60 000 €
136 €/m²
Property 42779 photo 1
Property 42779 photo 2
Property 42779 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 439 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 44724
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
78 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 42245
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56828
  • Kvadratura 3999 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m

Prijava za Newsletter