75 000 €
126 €/m²
Property 42072 photo 1
Property 42072 photo 2
Property 42072 photo 3
Property 42072 photo 4
Property 42072 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 593 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 237 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 39870
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57046
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
91 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39531
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter