65 000 €
16 €/m²
Property 38342 photo 1
Property 38342 photo 2
Property 38342 photo 3
Property 38342 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4005 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
75 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34479
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
95 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 51611
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
60 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 48834
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 39870
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m

Prijava za Newsletter