80 000 €
17 €/m²
Property 35883 photo 1
Property 35883 photo 2
Property 35883 photo 3
Property 35883 photo 4
Property 35883 photo 5
Property 35883 photo 6
Property 35883 photo 7
Property 35883 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
86 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 50218
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
95 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43342
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1010 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
100 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29508
  • Kvadratura 2240 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m

Prijava za Newsletter