90 000 € 70 000 €
96 €/m²
Property 65785 photo 1
Property 65785 photo 2
Property 65785 photo 3
Property 65785 photo 4
Property 65785 photo 5
Property 65785 photo 6
Property 65785 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 724 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56431
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter