80 000 €
71 €/m²
Property 43083 photo 1
Property 43083 photo 2
Property 43083 photo 3
Property 43083 photo 4
Property 43083 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1116 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
108 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36055
  • Kvadratura 1433 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m

Prijava za Newsletter