97 000 €
10 €/m²
Property 52623 photo 1
Property 52623 photo 2
Property 52623 photo 3
Property 52623 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62020
  • Kvadratura 4014 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
140 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 56098
  • Kvadratura 5335 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 47077
  • Kvadratura 10200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
96 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 52490
  • Kvadratura 7063 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 51868
  • Kvadratura 1525 m²
  • Udaljenost od mora 14100 m

Prijava za Newsletter