75 000 €
79 €/m²
Property 42790 photo 1
Property 42790 photo 2
Property 42790 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 944 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 32315
  • Kvadratura 4670 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 34469
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter