107 000 €
94 €/m²
Property 65472 photo 1
Property 65472 photo 2
Property 65472 photo 3
Property 65472 photo 4
Property 65472 photo 5
Property 65472 photo 6
Property 65472 photo 7
Property 65472 photo 8
Property 65472 photo 9
Property 65472 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1130 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 52550
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
120 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 43089
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 90 m

Prijava za Newsletter