80 000 €
8 €/m²
Property 45331 photo 1
Property 45331 photo 2
Property 45331 photo 3
Property 45331 photo 4
Property 45331 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9363 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
89 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 57727
  • Kvadratura 2031 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
93 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36799
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
95 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 51611
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m

Prijava za Newsletter