100 000 €
42 €/m²
Property 49098 photo 1
Property 49098 photo 2
Property 49098 photo 3
Property 49098 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2375 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 35987
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
140 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37577
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
96 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 52546
  • Kvadratura 2562 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
95 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43342
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1010 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
100 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 51868
  • Kvadratura 1525 m²
  • Udaljenost od mora 14100 m

Prijava za Newsletter