86 000 €
47 €/m²
Property 46057 photo 1
Property 46057 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1800 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56828
  • Kvadratura 3999 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65362
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter