50 000 €
106 €/m²
Property 34571 photo 1
Property 34571 photo 2
Property 34571 photo 3
Property 34571 photo 4
Property 34571 photo 5
Property 34571 photo 6
Property 34571 photo 7
Property 34571 photo 8
Property 34571 photo 9
Property 34571 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 468 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57760
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56828
  • Kvadratura 3999 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
43 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 42232
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter