Prodaja - Zemljište 1000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Platanija
60 000 €
60 €/m²
Property 56754 photo 1
Property 56754 photo 2
Property 56754 photo 3
Property 56754 photo 4
Property 56754 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m.

Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
60 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 48834
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
74 800 € 63 €/m²
  • Kod objekta 64677
  • Kvadratura 1170 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
50 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 50364
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter