Property 56864 photo 1
Property 56864 photo 2
Property 56864 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1700 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
64 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57760
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 37925
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39456
  • Kvadratura 608 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 43713
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
50 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 47006
  • Kvadratura 648 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter