Prodaja - Vila 185 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
675 000 €
3649 €/m²
Property 41846 photo 1
Property 41846 photo 2
Property 41846 photo 3
Property 41846 photo 4
  • Kod objekta 41846
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 185 m²
  • Površina placa 355 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 185 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
940 000 € 5949 €/m²
  • Kod objekta 55901
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 44089
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter