Prodaja - Vila 299 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
980 000 €
3278 €/m²
Property 42227 photo 1
Property 42227 photo 2
Property 42227 photo 3
Property 42227 photo 4
Property 42227 photo 5
Property 42227 photo 6
Property 42227 photo 7
Property 42227 photo 8
  • Kod objekta 42227
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 299 m²
  • Površina placa 383 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 299 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 3913 €/m²
  • Kod objekta 36764
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Kod objekta 42409
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter