Cena od 940 000 €
5949 €/m²
Property 55901 photo 1
Property 55901 photo 2
Property 55901 photo 3
Property 55901 photo 4
Property 55901 photo 5
Property 55901 photo 6
Property 55901 photo 7
Property 55901 photo 8
Property 55901 photo 9
Property 55901 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 158 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
776 500 € 4822 €/m²
  • Kod objekta 22797
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter