720 000 €
3529 €/m²
Property 56948 photo 1
Property 56948 photo 2
Property 56948 photo 3
Property 56948 photo 4
Property 56948 photo 5
Property 56948 photo 6

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 204 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 3526 €/m²
  • Kod objekta 49315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 44089
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter