Prodaja - Vila 161 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta Protaras
Cena od 575 000 €
3571 €/m²
Property 49301 photo 1
Property 49301 photo 2
Property 49301 photo 3
Property 49301 photo 4
Property 49301 photo 5
Property 49301 photo 6
Property 49301 photo 7
Property 49301 photo 8
Property 49301 photo 9
  • Kod objekta 49301
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 161 m²
  • Površina placa 290 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Kipar (Kipar) | Protaras (Famagusta)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 161 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
716 209 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 52392
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter