Prodaja - Vila 272 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Cena od 640 000 € 580 000 €
2132 €/m²
Property 43236 photo 1
Property 43236 photo 2
Property 43236 photo 3
Property 43236 photo 4
Property 43236 photo 5
  • Kod objekta 43236
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 272 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 272 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
585 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 43217
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter