Prodaja - Vila 320 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
900 000 €
2813 €/m²
Property 44089 photo 1
Property 44089 photo 2
Property 44089 photo 3
Property 44089 photo 4
Property 44089 photo 5
Property 44089 photo 6
Property 44089 photo 7
Property 44089 photo 8
Property 44089 photo 9
  • Kod objekta 44089
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 320 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 320 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
990 000 € 5657 €/m²
  • Kod objekta 9650
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
727 685 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 9351
  • Kvadratura 253 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 49712
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter