Prodaja - Vila 294 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
788 200 €
2681 €/m²
Property 49747 photo 1
Property 49747 photo 2
Property 49747 photo 3
Property 49747 photo 4
  • Kod objekta 49747
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 294 m²
  • Površina placa 281 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 294 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2419 €/m²
  • Kod objekta 26202
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter