192 000 €
213 €/m²
Property 39609 photo 1
Property 39609 photo 2
Property 39609 photo 3
Property 39609 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 898 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65534
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 39770
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
269 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 39778
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
192 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 39609
  • Kvadratura 898 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
189 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65882
  • Kvadratura 456 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter