250 000 €
31 €/m²
Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

For sale two plots together. The first plot is located on the upper side of the road, with a total area of 5.000sqm and is available to build 200sqm house. The second plot has a total surface of 3.000sqm and does not build. Both plots offer sea, mountain and city views and are directly connected to water and electricity.

Za prodaju
309 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 56430
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
278 000 € 351 €/m²
  • Kod objekta 50170
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
270 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46217
  • Kvadratura 5340 m²
  • Udaljenost od mora 824 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
280 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 38410
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter