180 000 €
85 €/m²
Property 47000 photo 1
Property 47000 photo 2
Property 47000 photo 3
Property 47000 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2100 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
194 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65233
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 622 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 62893
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
160 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 56709
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 338 m

Prijava za Newsletter