250 000 €
34 €/m²
Property 65534 photo 1
Property 65534 photo 2
Property 65534 photo 3
Property 65534 photo 4
Property 65534 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7200 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
350 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 56280
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m

Prijava za Newsletter