170 000 €
25 €/m²
Property 56710 photo 1
Property 56710 photo 2
Property 56710 photo 3
Property 56710 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6669 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 234 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 43610
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 46215
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
143 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 65150
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter