195 000 € 192 000 €
55 €/m²
Property 39770 photo 1
Property 39770 photo 2
Property 39770 photo 3
Property 39770 photo 4
Property 39770 photo 5
Property 39770 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3455 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65418
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
278 000 € 351 €/m²
  • Kod objekta 50170
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57292
  • Kvadratura 4110 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56827
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
192 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 46924
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
175 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56752
  • Kvadratura 5350 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter