269 000 €
371 €/m²
Property 39778 photo 1
Property 39778 photo 2
Property 39778 photo 3
Property 39778 photo 4
Property 39778 photo 5
Property 39778 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 725 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
280 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 44635
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65420
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter