260 000 €
42 €/m²
Property 45704 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6078 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
225 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 37437
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 50298
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46861
  • Kvadratura 28576 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter