Prodaja - Vila 250 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 500 000 €
10000 €/m²
Property 37614 photo 1
Property 37614 photo 2
Property 37614 photo 3
Property 37614 photo 4
Property 37614 photo 5
Property 37614 photo 6
Property 37614 photo 7
Property 37614 photo 8
Property 37614 photo 9
Property 37614 photo 10
  • Kod objekta 37614
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 250 m²
  • Površina placa 600 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Kod objekta 25790
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter