Prodaja - Vila 250 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 650 000 €
10600 €/m²
Property 44806 photo 1
Property 44806 photo 2
Property 44806 photo 3
Property 44806 photo 4
Property 44806 photo 5
Property 44806 photo 6
Property 44806 photo 7
Property 44806 photo 8
Property 44806 photo 9
Property 44806 photo 10
Property 44806 photo 11
  • Kod objekta 44806
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 250 m²
  • Površina placa 450 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 47735
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Kod objekta 38326
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter