Prodaja - Vila 285 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 200 000 €
7719 €/m²
Property 37677 photo 1
Property 37677 photo 2
Property 37677 photo 3
Property 37677 photo 4
Property 37677 photo 5
Property 37677 photo 6
Property 37677 photo 7
Property 37677 photo 8
Property 37677 photo 9
  • Kod objekta 37677
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 285 m²
  • Površina placa 1100 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 285 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Kod objekta 33352
  • Kvadratura 316 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter