Prodaja - Vila 630 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 300 000 € 2 900 000 €
4603 €/m²
Property 25758 photo 1
Property 25758 photo 2
Property 25758 photo 3
Property 25758 photo 4
Property 25758 photo 5
Property 25758 photo 6
Property 25758 photo 7
Property 25758 photo 8
Property 25758 photo 9
Property 25758 photo 10
Property 25758 photo 11
Property 25758 photo 12
Property 25758 photo 13
Property 25758 photo 14
Property 25758 photo 15
Property 25758 photo 16
Property 25758 photo 17
Property 25758 photo 18
Property 25758 photo 19
Property 25758 photo 20
Property 25758 photo 21
Property 25758 photo 22
Property 25758 photo 23
Property 25758 photo 24
Property 25758 photo 25
Property 25758 photo 26
Property 25758 photo 27
Property 25758 photo 28
Property 25758 photo 29
Property 25758 photo 30
Property 25758 photo 31
Property 25758 photo 32
Property 25758 photo 33
Property 25758 photo 34
Property 25758 photo 35
Property 25758 photo 36
Property 25758 photo 37
Property 25758 photo 38
Property 25758 photo 39
Property 25758 photo 40
Property 25758 photo 41
Property 25758 photo 42
Property 25758 photo 43
Property 25758 photo 44
Property 25758 photo 45
  • Kod objekta 25758
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 630 m²
  • Površina placa 1582 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju vila od 630 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 47735
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter