Prodaja - Vila 450 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 400 000 €
5333 €/m²
Property 30578 photo 1
Property 30578 photo 2
Property 30578 photo 3
Property 30578 photo 4
Property 30578 photo 5
Property 30578 photo 6
Property 30578 photo 7
Property 30578 photo 8
Property 30578 photo 9
Property 30578 photo 10
Property 30578 photo 11
Property 30578 photo 12
Property 30578 photo 13
Property 30578 photo 14
  • Kod objekta 30578
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 530 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 450 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 42156
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter