Prodaja - Zemljište 359 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
50 000 € 38 000 €
105 €/m²
Property 32785 photo 1
Property 32785 photo 2
Property 32785 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 38 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 359 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 56375
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter