40 000 €
7 €/m²
Property 65486 photo 1
Property 65486 photo 2
Property 65486 photo 3
Property 65486 photo 4
Property 65486 photo 5
Property 65486 photo 6
Property 65486 photo 7
Property 65486 photo 8
Property 65486 photo 9
Property 65486 photo 10
Property 65486 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5664 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13132
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
48 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 34180
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m

Prijava za Newsletter