340 000 €
220 €/m²
Property 37045 photo 1
Property 37045 photo 2
Property 37045 photo 3
Property 37045 photo 4
Property 37045 photo 5
Property 37045 photo 6
Property 37045 photo 7
Property 37045 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 480 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1540 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 700 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
360 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 41187
  • Kvadratura 14565 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
450 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42919
  • Kvadratura 12520 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 52126
  • Kvadratura 6161 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter