360 000 €
24 €/m²
Property 41187 photo 1
Property 41187 photo 2
Property 41187 photo 3
Property 41187 photo 4
Property 41187 photo 5
Property 41187 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14565 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 44359
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 42624
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 38250
  • Kvadratura 10800 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
350 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 56280
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
320 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63110
  • Kvadratura 4653 m²
  • Udaljenost od mora 670 m

Prijava za Newsletter