375 000 € 310 000 €
50 €/m²
Property 52126 photo 1
Property 52126 photo 2
Property 52126 photo 3
Property 52126 photo 4
Property 52126 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6161 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 224 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
350 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 56280
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 52039
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
320 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34223
  • Kvadratura 8700 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter