450 000 €
35 €/m²
Property 42919 photo 1
Property 42919 photo 2
Property 42919 photo 3
Property 42919 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12520 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
400 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 51471
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 836 m
Za prodaju
427 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 32314
  • Kvadratura 5695 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 31238
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter